Конкурс субгрантів для надання медикаментів комунальним установам на деокупованих та прифронтових територіях - Шпиталь Шептицького

Конкурс субгрантів для надання медикаментів комунальним установам на деокупованих та прифронтових територіях

Благодійний фонд “Шпиталь Шептицького” запускає конкурс субгрантів для надання медикаментів комунальним установам на деокупованих та прифронтових територіях.
Цей конкурс відкритий лише для медичних установ, що перебувають у державній власності у Запорізькій, Харківській, Миколаївській, Дніпропетровській, Сумській, Херсонській та Одеській областях, а також для деокупованих територій. Приватні медичні заклади не мають права брати участь у даному конкурсі.
Метою цього конкурсу є забезпечення доступу до необхідних лікарських засобів для медичних установ у зоні конфлікту, покращення медичної допомоги та зменшення недостатності медикаментів для потребуючих категорій населення.

Проект передбачає надання субгрантів у розмірі 10 000 євро кожній з п’яти обраних клінік державної власності.

Ці кошти будуть використані для закупівлі найнеобхідніших медикаментів, які будуть розподілені пацієнтам з цих територій.
У заявці на отримання субгранту важливо вказати список лікарських засобів, які потрібні для медичних установ, а також обгрунтувати, чому саме ці медикаменти необхідні. Також важливо описати, як зміниться надання медичних послуг після отримання гранту, зокрема, які категорії пацієнтів будуть вигідніше забезпечені ліками та які медичні процедури стануть доступнішими.
Щоб мати право на отримання субгранту, заявник повинен:
– Бути комунальним медичним закладом;
– Знаходитися на таких територіях: Запорізькій, Харківській, Миколаївській, Дніпропетровській, Сумській, Херсонській та Одеській областях, а також на деокупованих територіях;
– Активно надавати медичну допомогу для потребуючих осіб.

Заявки на участь у конкурсі повинні бути подані шляхом заповнення Google-форми

Дата оголошення: 15 березня 2024

Кінцевий термін подання заявок: 29 березня 2024

Розгляд та оприлюднення результатів конкурсу очікується 5 квітня 2024 року.

Контактна інформація:
Благодійний фонд «Шпиталь Шептицького»
Питання щодо проекту, можна надсилати за даною поштою:
E-mail: pm.yatsenko.spital@gmail.com

telegram