Приватний Проктолог Львів | Проктолог для жінок у Львові

Проктологія

Проктологія – це сфера медицини, яка вивчає, діагностує, проводить лікування і профілактику товстої, прямої, ободової кишки, заднього проходу і параректальної області. Залежно від складності захворювання, лікар призначає курс лікування в індивідуальному порядку. У Шпиталі Шептицького лікарі застосовують проктологічні малоінвазивні методи з використанням лазеру при гемороїдальних вузлах, тріщинах, поліпах.

Анальні тріщини

Анальні тріщини виникають частіше за все по причині тенденції до твердого калу під час випорожнення. Звичайна механічна травма при перерозтягнені твердими каловими масами відіграє ключову дію. Тріщини можуть з’являтися по серединній лінії (лінії шву промежини) та розташовуватися з діаметрально протилежних боків. Так виділяють передню анальну тріщину, яка розташована ближче до сечового міхура, або задню анальну тріщину, що розташована ближче до куприку. Коли під час дефекації вперше відбулась різка гостра біль, то мова йде про гостру анальну тріщину. Якщо цей дискомфорт виникає упродовж місяця і більше, то це тенденція до хронічної анальної тріщини.

Лікування даної патології на початку можливе консервативним шляхом за допомогою місцевих препаратів таких як ректальні супозиторії, мазі, та таблетки, але обов`язковим є також лікування закрепів, бо інакше всі місцеві ліки будуть даремні. Хронічні форми де вже є анатомічні зміни у вигляді сосочка або вип`ячування, крім лікування яке застосовується при гострій формі, потребує ще й хірургічного висічення (видалення) цієї тріщини разом з сосочком (вип`ячуванням) бо інакше вилікувати хронічну форму неможливо.

Геморой

Майже у 50% чоловіків після 40 років в тій чи іншій мірі присутні гемороїдальні вузли (шишки) навколо анального отвору. У когось вони просто як шкірні складки і майже не турбують, а комусь вони створюють чимало проблем: від свербіння в місцях їх знаходження до запалення та витікання крові при розриві.

Чим довше гемороїдальні вузли існують, тим більше страждає потенція у чоловіків. Навіть коли складки ці не дуже великі і їх лише 2. В такому випадку за 10-15 років без лікування обов’язково наступить зниження потенції в тій чи іншій мірі.

На сьогодні існує багато малоінвазивних методів лікування гемороїдальних вузлів, при яких людина через годину після видалення може навіть їхати додому. Починаючи від накладання латексних кілець до лазерних методик та дезартеріалізації.

Видалення вузлів відбувається лазером зсередини через точковий отвір у самому вузлі з деструкцією білків всередині вузлів та вглиб. При цій методиці немає ран і швів, а процес закриття вузлів відбувається поступово та повільно самим організмом всередині. Завдяки цій методиці достатньо одного огляду з перев’язкою через 24 години після видалення.

Бородавки анального каналу

За останні роки випадки розповсюдження вірусу папіломи людини (ВПЛ) статевим шляхом – збільшилися. Відтак дуже поширеними стали доброякісні новоутворення навколо і всередні анального каналу та статевих органів. Існує думка, що наявність бородавок анального каналу розглядається як початкова стадія поліпоутворення у майбутньому. Тим не менш, ця патологія має місце і краще боротися з нею на початкових стадіях прояву. Відчуття бородавки схоже на відчуття стороннього тіла всередині, а деяким навіть вдається їх самостійно відчути пальцем.

На початкових проявах бородавки видалити дуже легко і при цьому з мінімальним знечуленням, аніж коли вони поширюються поряд і галявина травматичного видалення стає критичною після видалення.

Поліпи ректосигмоїдного відділу

Ця патологія досить розповсюджена і з часом з`являється у більшості людей у віці після 60 років. Причини її виникнення описуються як поліетіологічні, тобто теорій виникнення їх велика кількість, але жодна з них не є остаточною. По одній з теорій, велику участь у процесі поліпоутворення відіграє вірус папіломи людини (ВПЛ), та вважається, що поліпи можуть з часом перетворюватися в злоякісні пухлини якщо поліпи не лікувати видаленням, та залишати їх. Тому навіть наявність на шкірі папілом, які випинаються більш темного кольору — це вже наявність ВПЛ, а також потенційний ризик виникнення у майбутньому поліпів ректосигмоїдного відділу чи анального каналу. А тим більше коли Ви вже здавали аналіз на виявлення ВПЛ і там є високоонкогенні типи, то потрібно максимально багато приділити уваги по видаленню всіх папілом що є на вашій шкірі, доки ще не пізно.

Якщо цим знехтувати, то під час прогресування вірусу з`явиться така велика кількість шкірних папілом, що повне їх видалення буде фінансово складним обтяженням, та і фізично великим навантаженням. Тому краща профілактика виникнення поліпів це боротьба з папіломами та закрепами.

Що відчуває людина якщо в неї вжє є поліпи? Як правило початкові проявленні це ніби відчуття якогось стороннього тіла малесенького в анальному каналі, деяким навіть вдається намацати його у вигляді чутливої крапки, але таке відчуття є тільки коли поліп з`являється в межах анального каналу. Якщо поліп підросте, він може викликати відчуття хибного поклику до дефекації, а також наявність слизу серед калових мас.

Послуги

Консультація проктолога750 грн.
Повторна консультація проктолога650 грн.
Ректороманоскопія930 грн.
Лазерне видалення зовнішніх гемороїдальних вузлів15 300 грн.
Лазерне видалення внутрішнього гемороїдального вузла9 100 грн.
Поліпектомія проктологічна6 600 грн.
Лазерна абляція гемороїдальних вузлів9 930 грн.
Латексне лігування гемороідальних вузлів12 500 грн.
Гемороїдектомія за Міліганом-Морганом (або відкрита) – без накладання швів19 000 грн.
Тромбектомія гемородального вузла7 500 грн.
Гемороїдектомія за Фергюсоном (або закрита) з накладанням швів19 500 грн.
Видалення доброякісних новоутворень на шкірі параректальної зони5 750 грн.
Лікування хронічної анальної тріщини методом радіохвильової коагуляції12 600 грн.
Висічення анальної тріщини скальпелем13 900 грн.
Висічення фістули (нориці) з наступною пластикою ранової поверхні15 530 грн.
Видалення лігатурної нориці5000 грн.
Видалення стороннього тіла із прямої кишки2 650 грн.
Псевдофолікуліт переанальної ділянки1 450 грн.
Видалення епітеліального куприкового ходу 2 кат15 000 грн.
Видалення епітеліального куприкового ходу 3 кат18 000 грн.
Розкриття абсцесу епітеліального куприкового ходу4 030 грн.
Розтин парапроктиту (перевязочна)6 610 грн.
Розтин гострого підшкірного, ішіоректального парапроктиту11 000 грн.
Видалення бахромки6 600 грн.
Видалення гемороїдальних вузлів (1 категорія)11 500 грн.
Видалення гемороїдальних вузлів (ускладнене)15 500 грн.
Видалення гемороїдальних вузлів (ускладнене, 2 ступінь)19 800 грн.
Естетична корекція ануса (1 категорія) 2650 грн.
Естетична корекція ануса (2 категорія)4100 грн.

Замовити послугу

Наш консультант радо відповість на усі ваші запитання
та зв’яжеться з Вами у найкоротший термін!

Наші лікарі

Наталія Кумар

проктолог

Запис на прийом

telegram