Гінеколог-хірург у Львові | Гінекологічні операції у Шпиталі Шептицького

Лапароскопія

Лапароскопія — це спеціальний метод діагностики і хірургічного лікування різних гінекологічних захворювань й органів черевної області. В чому перевага? Травми шкірних покривів і внутрішніх органів зводяться до мінімуму; цей метод є сучасним та ефективним способом боротьби з різними захворюваннями, який має мінімальні наслідки для організму пацієнта. Після операції Ви не отримаєте швів і рубців, а також уникаєте виникнення післяопераційних ускладнень.

Лапароскопічні операції

Є найменш травматичними у великій хірургії черевної порожнини або грудної клітини. Великі розрізи шкіри та тканин є досить травматичним моментом, який подовжує час перебування у стаціонарі до тижня. При лапароскопічній операції, час перебування у стаціонарі буде вдвічі менший (в залежності від складності проведеної операції) та може тривати до 4 днів.

Як відбувається лапароскопічна операція? У невеликі розрізи (0,5-1,5 см) вводять спеціальні інструменти, за допомогою яких проводять хірургічні маніпуляції і при цьому використовують ендоскоп (телескопічна трубка з відеосистемою, що дозволяє точно візуалізувати область куди проходить операція). Також під час операції черевну порожнину наповнюють вуглекислим газом, вона надувається як купол і не заважає проведенню маніпуляцій на органах. Тривалість операції становить 15-30 хвилин в залежності від складності та її обсягів.

Популярні питання

Кому рекомендовані такі операції?
Вони рекомендовані як дорослим так і дітям. Для дуже маленьких дітей використовують маленькі порти для інструментів.

Чи всі операції можна зробити цим методом?
Ні, ці операції не можна застосовувати при гострих поширених запаленнях очеревини, таких як розлитий перитоніт чи з наслідками злукової хвороби, або ж при великих відкритих пораненнях стінки черевної порожнини. Така порожнина не зможе тримати в собі тиск повітряної суміші для нормального проведення операції.

Чи сильно помітні сліди від лапароскопічних операцій?
З часом цих слідів практично буде непомітно. Оскільки інструменти малі, то і розміри розрізів для них малі, а це виключає розвиток післяопераційних кил (гриж), які достатньо часто бувають при звичайних великих хірургічних доступах.

В яких сферах медицини застосовується лапароскопічна хірургія?
У загальній дорослій хірургії черевної порожнини та її органів, дитячій хірургії як черевної порожнини, так і грудної порожнини, гінекології.

Чи використовуються лапароскопічні операції під час травматичних ушкоджень?
Так, якщо цілісність черевної порожнини критично не порушена, то лапароскопія це перше з чого потрібно починати, оскільки лапароскопія є діагностичною. Якщо під час огляду знайшлося надірване місце всередині живота звідки йде кровотеча, ми одразу можемо провести її зупинку. Якщо під час діагностичної лапароскопії буде багато спайок (злук) то для доступу до огляду необхідно спершу злуки роз`єднати (вісцероліз).

Чи є якісь вікові обмеження для літніх пацієнтів?
Так, з часом у літніх людей серце починає слабше переганяти кров, а коли в черевну порожнину вводять повітряну суміш спеціально під тиском, то ще й знижується можливість повноцінного вдиху. Тому у літніх пацієнтів з великою супутньою патологією застосування цього методу може створити більше проблем ніж користі від самої операції.

Послуги

Діагностична лапароскопія14950грн.
Діагностична лапароскопія з біопсією16680 грн.
Лапароскопічна апендектомія24150 грн.
Лапароскопічна холецистектомія25300 грн.
Лапароскопічна герніопластика при пахвинних / стегнових килах22430 грн.
Лапароскопічна резекція сигмоподібної кишки82460 грн.
Лапароскопічна кістектомія28400 грн.
Лапароскопічна хромосальпінгографія з відеозаписом24960 грн.
Лапароскопічний тазовий адгезіолізис при злуках37950 грн.

Замовити послугу

Наш консультант радо відповість на усі ваші запитання
та зв’яжеться з Вами у найкоротший термін!

    Наші лікарі

    Ростислав Приступа

    хірург

    Запис на прийом