Фізична терапія в приватній клініці у Львові | Шпиталь Шептицького

Фізична терапія

Фізичні терапевти, або, як їх часто називають, ФТ, – це ліцензовані фахівці, які працюють з людьми, що мають інвалідність, порушення або обмеження загальної фізичної функції та мобільності. Ці відхилення можуть бути наслідком захворювання, травми або хвороби. Фізичні терапевти також можуть працювати з людьми, щоб допомогти із запобіганням травм.

Фізичні терапевти діагностують і лікують пацієнтів, які мають медичні проблеми або травми, які обмежують їхню здатність рухатися або функціонувати у повсякденному житті. Пацієнти, як правило, приходять до фізичного терапевта після направлення свого основного лікаря. ФТ працюють з людьми, які зазнали травми або захворювання, що вплинуло на їхні рухи та діапазон рухів.

Спеціаліст огляне пацієнта, а потім розробить план відновлення. Терапевти часто зосереджені на лікуванні, яке зменшує потребу в хірургічному втручанні та призначених ліках.

Фізичні терапевти працюють з асистентами фізичного терапевта, вихователями, соціальними працівниками, медсестрами, лікарями та хірургами для лікування пацієнтів будь-якого віку: від немовлят до людей похилого віку.

Загальні завдання та обов’язки включають:
1. Діагностика пацієнтів для визначення рівня функцій, спостерігаючи за тим, як вони стоять, ходять і виконують завдання, а також вислуховуючи їхні проблеми
2. Розробка індивідуального плану догляду на основі їхніх спостережень за пацієнтом, цілей пацієнта та очікуваних результатів, наявних досліджень стану та їх медичної експертизи
3. Оцінка прогресу пацієнта та коригування планів догляду, якщо це необхідно
4. Розробка та реалізація планів успішної виписки

Послуги

Первинний огляд фізичного терапевта 650 грн.
Повторний огляд фізичного терапевта 550 грн.
Індивідуальне заняття із фізичним терапевтом 550 грн.
5 занять із фізичним терапевтом 2200 грн.
10 занять із фізичним терапевтом 4950 грн.

Замовити послугу

Наш консультант радо відповість на усі ваші запитання
та зв’яжеться з Вами у найкоротший термін!

  Наші лікарі

  Дмитро Дужий

  фізичний терапевт

  Запис на прийом

  Тарас Гладкий

  фізичний терапевт

  Запис на прийом

  Сергій Сорокін

  асистент фізичного терапевта

  Запис на прийом
  telegram