Результати конкурсу субгрантів для надання медикаментів комунальним установам на деокупованих та прифронтових територіях - Шпиталь Шептицького

З метою надання медикаментів комунальним установам на деокупованих та прифронтових територіях БФ «Шпиталь Шептицького» проводить конкурс субгрантів і наразі готові оголосити переможців.

Мета конкурсу: забезпечення доступу до необхідних лікарських засобів для медичних установ у зоні конфлікту, покращення медичної допомоги та зменшення недостатності медикаментів для потребуючих категорій населення.

Географія конкурсу: Запорізька, Харківська, Миколаївська, Дніпропетровська, Сумська, Херсонська та Одеська області, а також деокуповані території.

Переможцями конкурсу субгрантів стали такі організації, що набрали найбільшу кількість балів:

1. КНП “Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня ” Херсонської обласної ради»
  2. Комунальне підприємство “Нікопольська дитяча міська лікарня “Нікопольської міської ради
  3. КНП “Краснопільська лікарня”
  4. КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради
  5. КНП “Запорізька обласна клінічна лікарня” ЗОР

#благодійність #шпитальшептицького #субгранти