Ремонт даху Шпиталю Шептицького - Шпиталь Шептицького

Ремонт даху Шпиталю Шептицького

Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні погодив ремонт даху Шпиталю Шептицького 11 лютого 2022 року, проте вже 24 лютого розпочалась війна. Шпиталю довелось змінити свій фокус роботи саме на надання безоплатної медичної й психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також на безоплатні евакуації важкохворих пацієнтів зі всієї України.

Проте гостра потреба у капітальному ремонті та частковій реконструкції дедалі стає першочерговою. Часта зміна погоди, сніги та дощі неабияк вплинули на цілісність і так не нової покрівлі даху. На четвертому поверсі Шпиталю знаходиться відділення паліативного лікування і з палатами стаціонарного перебування, які, на жаль, через протікання покрівлі потребують ремонту.

І рамках даного проєкту ми хочемо провести ремонтні роботи на даху Шпиталю Шептицького зі створенням 11 нових кабінетів та денного стаціонару для нових послуг для ВПО та осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні. Це дасть змогу розширити кількість послуг, які Шпиталь надає для пацієнтів щодня. Також це допоможе нам створити більшу кількість робочих місць для лікарів з числа ВПО, які знаходяться у пошуку роботи у м. Львів.

Зібрано:

Необхідні кошти: 28 998 945.01 грн

Підтримати
telegram