Ремонт даху Шпиталю Шептицького – Шпиталь Шептицького

0 800 200 112
м. Львів, вул. Є. Озаркевича 4


reyestr.spital@gmail.com

Ремонт даху Шпиталю Шептицького

Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні погодив ремонт даху Шпиталю Шептицького 11 лютого 2022 року, проте вже 24 лютого розпочалась війна. Шпиталю довелось змінити свій фокус роботи саме на надання безоплатної медичної й психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також на безоплатні евакуації важкохворих пацієнтів зі всієї України.

Проте гостра потреба у капітальному ремонті та частковій реконструкції дедалі стає першочерговою. Часта зміна погоди, сніги та дощі неабияк вплинули на цілісність і так не нової покрівлі даху. На четвертому поверсі Шпиталю знаходиться відділення паліативного лікування і з палатами стаціонарного перебування, які, на жаль, через протікання покрівлі потребують ремонту.

Завдяки додатковій площі, яку можливо закласти лише з внутрішнього боку будівлі, у Шпиталі з’являться нові приміщення.

З боку вулиці жодних змін фасаду та даху – не буде, проте з боку заднього фасаду закладемо німецький підхід до оновлення історичних будівель.

Переглянувши візуалізації, бачимо, що з внутрішнього боку шпиталю до самого даху планується добудова додаткових приміщень. При цьому висота будівлі залишиться незмінною на рівні 25,5 м.

У цей складний час ми хочемо надати лікарям, з числа внутрішньо переміщених осіб, можливість працювати у Шпиталі та надавати ще більше якісних безоплатних медичних послуг.

Підтримати проект можна тут:

Зібрано:

Необхідні кошти:

Підтримати