Створення нового інклюзивного простору для паліативних пацієнтів та їх сімей у смт. Рудне - Шпиталь Шептицького

Створення нового інклюзивного простору для паліативних пацієнтів та їх сімей у смт. Рудне

Шпиталь Шептицького має постійно діюче відділення паліативного лікування, куди щодня приходять нові запити від постраждалих від війни українців. Це пов’язано з тим, що всі державні лікарні з відділеннями паліативної допомоги зараз спрямовані на лікування солдатів і вільних місць для звичайних пацієнтів немає. Саме тому, Шпиталь Шептицького має на меті полегшити становище медичної системи Заходу України та приймати більше паліативних пацієнтів та членів їх сімей.

Для цього ми спільно з командою розробили план створення нового інклюзивного простору в смт. Рудне, який зможе приймати понад 80 паліативних пацієнтів та членів їх родин.
У минулому в цій будівлі розміщувався диспансер, який приймав пацієнтів з усієї Львівщини. Станом на зараз там знаходиться будівля, яка перебуває в аварійному стані і потребує ремонту. Загальна площа будівлі – 700 квадратних метрів.

Ще раніше шпиталь Шептицького заручився підтримкою Львівської міської ради та курії Львівської Архиєпархії УГКЦ з метою підняти питання створення там інклюзивного простору.

Відповідно метою даного проєкту є винесення паліативного відділення у новий інклюзивний простір у смт. Рудне. В рамках проєкту планується виконання ремонтних робіт та облаштування території для того, щоб паліативні пацієнти та їх сім’ї почувалися як вдома.

Зібрано:

Необхідні кошти: 50 801 877 грн

Підтримати
telegram