Супервізійна група в рамках проєкту "Допомога ВПО в західному регіоні через місцеві партнерства" - Шпиталь Шептицького

Супервізійна група в рамках проєкту “Допомога ВПО в західному регіоні через місцеві партнерства”

17 травня на базі Шпиталю Шептицького ми провели супервізійну групу для внутрішньо переміщених осіб. Під час зустрічі учасники тренінгу розбирали три кейси життєвих ситуацій, з якими може стикнутися звичайна людина у реальному житті.

Кожна ситуація була обговорена в групах учасниками. Після дискусій відбулася сесія питань-відповідей від учасників тренінгу.

Нагадуємо, що Шпиталь Шептицького продовжує реалізовувати соціальний проєкт, спрямований на забезпечення психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та тих, хто постраждав внаслідок війни в Україні. В рамках проєкту передбачена серія тренінгів щодо різних психологічних аспектів. Якщо ви чи ваші близькі відчувають потребу у психологічній допомозі – звертайтесь для запису за номером гарячої лінії: 0800 200 112*

*усі консультації для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та тих, хто постраждав внаслідок війни в Україні є безоплатними.

Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства» реалізується БФ « КРИЛА НАДІЇ» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці».

Відчуваєте, що потребуєте психологічної допомоги? Звертайтесь по допомогу за номером гарячої лінії: 0800 200 112. Проводимо офлайн консультації та тренінги.

telegram