Телемедицина - Шпиталь Шептицького

Телемедицина

Що таке телемедицина?

Це дистанційне консультування кардіолога, дерматолога, ендокринолога, пульмонолога з проведенням:

  • ЕКГ; 
  • дерматоскопії; 
  • тесту на визначення глюкози; 
  • спірометрії (визначення життєвого об’єму легень).

Для кого?

Насамперед послуга розрахована на важкохворих пацієнтів і людей старшого віку, які не можуть самостійно потрапити до профільних спеціалістів.

Перевантаженість медичних закладів пораненими військовими та цивільними особами ускладнює доступ до медичних послуг літнім людям із маломобільних груп, незважаючи на те, що вони вже зазнали труднощів у доступі до медичних закладів, а отже, стикаються з підвищеними ризиками для здоров’я. Часто цих людей залишають на самоті родичі, які втекли за кордон, щоб уберегтися від війни. Використовуючи телекомунікаційні технології, такі як дистанційні консультації, медичні працівники лікарні Шептицького можуть оцінити медичний стан цільової групи, надати поради, призначити ліки та запропонувати необхідні вказівки без потреби у фізичних поїздках.
Включення людей похилого віку з маломобільних груп до цільової аудиторії гарантує, що вони отримають справедливий доступ до медичних послуг і що їхні унікальні потреби в охороні здоров’я будуть враховані. Впроваджуючи телемедичні рішення, проект може ефективно подолати бар’єри, пов’язані з обмеженнями мобільності, і надати своєчасну медичну допомогу цій уразливій верстві населення.

Як відбувається надання послуги?

До пацієнта виїжджають працівники Шпиталю Шептицького та організовують дистанційну консультацію необхідного фахівця. Відповідно до запиту у Шпиталі Шептицького вузькопрофільний лікар надає консультації застосовуючи телемедичне обладнання. Після цього всі дані оцифровуються та можуть бути швидко отримані лікарем та пацієнтом у зручний спосіб.