Діє проект з надання безоплатних телемедичних консультацій для ВПО та людей похилого віку - Шпиталь Шептицького

Діє проект з надання безоплатних телемедичних консультацій для ВПО та людей похилого віку

Що таке телемедицина?

Це дистанційне консультування кардіолога, дерматолога, невролога, пульмонолога, хірурга та інших спеціалістів з проведенням:
– ЕКГ;
– дерматоскопії;
– тесту на визначення глюкози;
– ультразвукової діагностики*.

Використовуючи телекомунікаційні технології, такі як дистанційні консультації, лікарі Шпиталю Шептицького можуть оцінити ваш або ваших близьких медичний стан, надати поради, призначити ліки та прописати необхідне лікування без потреби у фізичних поїздках.

Для кого?

Для усіх, хто цього потребує. Ми турбуємось про кожного і пропонуємо безоплатні телемедичні послуги для внутрішньо переміщених осіб та їх сімей, людей похилого віку, які з тих чи інших обставин не мають змоги звернутись за медичною допомогою до спеціалістів самостійно.

Як відбувається надання послуги?
До пацієнта виїжджає сімейний лікар/терапевт та організовує дистанційну консультацію необхідного фахівця згідно запиту та ситуації. Лікар на виїзді оглядає пацієнта та підключає до нього спеціальні телемедичні датчики, які входять до відповідних телемедичних наборів.

Після підключення до обладнання всі дані передаються до вузькопрофільних лікарів у Шпиталь Шептицького. Відповідно до запиту вузькопрофільний лікар надає консультацію застосовуючи телемедичне обладнання.

Всі дані оцифровуються та передаються пацієнту у зручний спосіб: у месенджер чи електронну пошту.

Ми готові надавати медичну допомогу на виїзді (безпосередньо у вас вдома), аби Ви могли дбати про своє здоров’я без будь-яких турбот та перешкод.

*список послуг може доповнюватись або скорочуватись. За актуальною інформацією телефонуйте до контакт-центру Шпиталю: 0 800 200 112

telegram