Шпиталь Шептицького оголошує тендер на закупівлю медичного обладнання - Шпиталь Шептицького

Шпиталь Шептицького оголошує тендер на закупівлю медичного обладнання

Тендер на закупівлю двох бездротових УЗД сканерів WiFi датчика Uprobe-C5LC та портативного мультифункціонального імунологічного аналізатора iCare-2100 10500024 №26.02.2024

 

Благодійний Фонд “Шпиталь Шептицького” оголошує тендер на закупівлю двох бездротових УЗД сканерів WiFi датчика Uprobe-C5LC та портативного мультифункціонального імунологічного аналізатора iCare-2100 10500024.

Благодійний Фонд “Шпиталь Шептицького” реалізовує  проект «Телемедецина», метою якого є зниження барєрності у медичній сфері для ВПО та осіб з обмеженими фізичними можливостями у Львові та Тернополі через застосування телемедицини.

 1. В рамках Проекту передбачається закупівля двох бездротових УЗД сканерів WiFi датчика Uprobe-C5LC та портативного мультифункціонального імунологічного аналізатора iCare-2100 10500024. за безготівковим розрахунком.
 2. Благодійний Фонд “Шпиталь Шептицького” оголошує конкурс на відбір компанії, яка закупить два бездротових УЗД сканерів WiFi датчика Uprobe-C5LC та один портативний мультифункціональний імунологічний аналізатор iCare-2100 10500024 за безготівковим розрахунком, вказану, і цим запрошуємо Вас надати цінові пропозиції. 

Докладніший опис приводиться в Інструкції до подання тендерної пропозиції, що додається.

 1. Тендерна документація включає наступні документи:
 1. За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка отримає право на укладення договору на постачання вказаного обладання. 
 2. До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.

5.1. Постачальник може надати цінову пропозицію як на один товар, так і на обидва товари, що стосуються даного тендеру.

5.2. Потенційний постачальник разом із ціновою пропозицією повинен надати вичерпний пакет документів для підтвердження якості товару.

 1. Ціни мають бути зазначені в гривнях. 
 2. Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу pm.apetyk.spital@gmail.com (у темі листа просимо зазначити «Закупівля двох бездротових УЗД сканерів WiFi датчика Uprobe-C5LC та портативного мультифункціонального імунологічного аналізатора iCare-2100 10500024.».
 3. Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 04.03.2024, 22.00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.
 4. Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 05 березня 2024 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження конкурсною комісією. Закупівля буде здійсненна після узгодження з донором.
 5. Благодійний Фонд “Шпиталь Шептицького” залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку цінову пропозицію відповідно до документації, Політик і Процедур організації і право припинити процедуру тендеру та відмовитися від усіх цінових пропозицій у будь-який час до укладання договору без будь-якої відповідальності перед учасниками тендеру.
 6. Оголошення про конкурс розміщуються Організатором на офіційному сайті Благодійного Фонду “Шпиталь Шептицького” https://spital.org.ua/

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу електронного поштового сервісу, за будь-які помилки, внаслідок яких заявка/резюме учасників конкурсу не надійшли/надійшли із запізненням через виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу надана неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю у конкурсі учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе зобов’язання їх належно виконувати.