Відділення фізичної та реабілітаційної медицини
300
м. кв. площі
15
років досвіду лікарів
150+
успішних кейсів
Реабілітаційна медицина – нова галузь в Українській медицині, важливість та актуальність якої є беззаперечною. На сьогодні, на ринку існує багато установ, які пропонують реабілітаційні послуги. Не секрет, що у більшості медичних закладів країни, де надають реабілітаційні послуги немає єдиного розуміння щодо підбору методів здійснення реабілітаційних заходів.
Різні фахівці призначають різні методи лікування: крапанки та численні ліки, масаж, фізіотерапевтичні процедури (включаючи озокерит, електростимуляцію, магнітотерапію і інші), заняття з інструктором ЛФК, бальнеологію та їх комбінацію. Важливо відзначити, що багато з цих методів є недостатньо доведеними науково, включаючи такі нестандартні підходи, як банки та використання п’явок. Ці недоказові методи часто призводять до віддалених ускладнень, що в подальшому ускладнює можливість проведення високопрофесійної та спеціалізованої реабілітації.
Наше реабілітаційне відділення впроваджує комплексний огляд міждисциплінарною командою медичного персоналу. Наша робота ґрунтується на принципах доказової медицини в поєднанні з розширеним спектром діагностичного пошуку. Ми забезпечуємо широкий спектр амбулаторного лікування для ліквідації болю при виконанні рухів, покращення мобільності, оптимального функціонування, підвищення працездатності та самостійності.
Комплексне покращення здоров’я, якості життя та загального благополуччя сприяє здатності пацієнтів відновити повноцінне життя, що приносить їм задоволення. Таким чином, ефективні та дієві реабілітаційні послуги розширюють можливості наших пацієнтів.
Основними завданнями нашого відділення є:
- Відновлення/компенсація порушених або втрачених функцій з метою активізації організму для повернення до нормальної життєдіяльності.
- Відновлення оптимального фізичного та когнітивного рівнів пацієнта з метою інтеграції його в суспільство.
- Відновлення та покращення мови та мовлення.
- Запобігання виникнення ускладнень захворювань.
- Підвищення здатності пацієнтів до самостійного функціонування та активної участі в повсякденному житті.
- Забезпечення пацієнтів необхідними навичками для подолання фізичних та мовленнєвих обмежень.