Блог - Шпиталь Шептицького

Оформлення довідок у Шпиталі Шептицького

Ми дбаємо не лише про ваше здоров’я, але й про ваш вільний час.

Шпиталь Шептицького надає можливість швидко та легко оформити та отримати довідку без черг та зайвих очікувань.

Які довідки можна отримати в Шпиталі Шептицького:

Для декларантів Шпиталю Шептицького послуга безкоштовна, для тих хто ще наразі не уклав декларацію – 750 грн.

Для запису на обстеження телефонуйте за номером гарячої лінії 0800 200 112

Проходження військової лікарської комісії у Шпиталі Шептицького

У зв’язку з новим законопроектом можливість пройти більшість аналізів та обстежень можна поза межами ТЦК.

Шпиталь Шептицького допоможе зберегти ваш час та пройти усі необхідні обстеження за декілька годин, без черг та очікування.

Аналізи та обстеження, які ви можете пройти у нашому медичному закладі:

Для декларантів Шпиталю Шептицького ціна становить – 1420 грн, для тих хто ще наразі не уклав декларацію – 3110 грн.

Для запису на обстеження телефонуйте за номером гарячої лінії 0800 200 112

Психологічний тренінг для ВПО в рамках проєкту “Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства”

Шпиталь Шептицького успішно проводить серію тренінгів для ВПО та осіб, що постраждали від війни в Україні на різні психологічні та особистісні тематики.

26 квітня залучений тренер – Христина Цюк провела тренінг для молоді. Під час тренінгу учасники дізналися багато інформація про методи збереження свого психологічного стану під час війни.

Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства» реалізується БФ « КРИЛА НАДІЇ» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці»

Гінекологічний чекап

Перевірка та підтримка свого гінекологічного здоров’я повинна завжди бути у пріоритеті кожної жінки. Регулярні чекапи дозволяють вчасно виявити та запобігти розвитку багатьох захворювань, адже завжди легше попередити захворювання аніж потім його лікувати.

У Шпиталі Шептицького ми пропонуємо вам пройти повне гінекологічне обстеження, яке надасть точну картинку про ваше гінекологічне здоров’я.

 

У пакет гінекологічного чекапу в Шпиталі Шептицького входить:

 

Ціна зі знижкою: 1670 грн

Ціна без знижки: 2390 грн

Ваше здоров’я – наш пріоритет. Чекаємо на вас у професійній клініці здоров’я та любові.

Записатись на проведення гінекологічного чекапу можна за номером телефону:

? 0800 200 112

Тренінг в рамках проєкту Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства»

Шпиталь Шептицького продовжує реалізовувати новий соціальний проєкт, спрямований на забезпечення психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та тим, хто постраждав внаслідок війни в Україні. В рамках проєкту передбачена серія тренінгів щодо різних психологічних аспектів.

12 квітня залучений тренер – Апетик Микола провів тренінг для молоді. Під час тренінгу учасники активно ділилися життєвими ситуаціями та обговорювали проблемні питання, які їх турбують.

Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства» реалізується БФ « КРИЛА НАДІЇ» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці»

Результати конкурсу субгрантів для надання медикаментів комунальним установам на деокупованих та прифронтових територіях

З метою надання медикаментів комунальним установам на деокупованих та прифронтових територіях БФ «Шпиталь Шептицького» проводить конкурс субгрантів і наразі готові оголосити переможців.

Мета конкурсу: забезпечення доступу до необхідних лікарських засобів для медичних установ у зоні конфлікту, покращення медичної допомоги та зменшення недостатності медикаментів для потребуючих категорій населення.

Географія конкурсу: Запорізька, Харківська, Миколаївська, Дніпропетровська, Сумська, Херсонська та Одеська області, а також деокуповані території.

Переможцями конкурсу субгрантів стали такі організації, що набрали найбільшу кількість балів:

  1. КНП “Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня ” Херсонської обласної ради»
  2. Комунальне підприємство “Нікопольська дитяча міська лікарня “Нікопольської міської ради
  3. КНП “Краснопільська лікарня”
  4. КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради
  5. КНП “Запорізька обласна клінічна лікарня” ЗОР

#благодійність #шпитальшептицького #субгранти

Тренінг для ВПО щодо боротьби зі стресом

Безоплатні тренінги для ВПО у Львові та Тернополі. Шпиталь Шептицького продовжує реалізовувати новий соціальний проєкт, спрямований на забезпечення психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та тим, хто постраждав внаслідок війни в Україні. В рамках проєкту передбачена серія тренінгів для ВПО щодо різних психологічних аспектів.

У п’ятницю 22 березня залучений тренер – психолог Інна Аврамчук провела тренінг-майстер клас для ВПО щодо боротьби зі стресом. Учасники у форматі діалогу говорили про стрес, стресові ситуації у їхньому житті. Під час тренінгу учасники активно ділилися життєвими ситуаціями та спільно шукали методи боротьби зі стресом.

Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства» реалізується БФ « КРИЛА НАДІЇ» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці»

Конкурс субгрантів для надання медикаментів комунальним установам на деокупованих та прифронтових територіях

Благодійний фонд “Шпиталь Шептицького” запускає конкурс субгрантів для надання медикаментів комунальним установам на деокупованих та прифронтових територіях.
Цей конкурс відкритий лише для медичних установ, що перебувають у державній власності у Запорізькій, Харківській, Миколаївській, Дніпропетровській, Сумській, Херсонській та Одеській областях, а також для деокупованих територій. Приватні медичні заклади не мають права брати участь у даному конкурсі.
Метою цього конкурсу є забезпечення доступу до необхідних лікарських засобів для медичних установ у зоні конфлікту, покращення медичної допомоги та зменшення недостатності медикаментів для потребуючих категорій населення.

Проект передбачає надання субгрантів у розмірі 10 000 євро кожній з п’яти обраних клінік державної власності.

Ці кошти будуть використані для закупівлі найнеобхідніших медикаментів, які будуть розподілені пацієнтам з цих територій.
У заявці на отримання субгранту важливо вказати список лікарських засобів, які потрібні для медичних установ, а також обгрунтувати, чому саме ці медикаменти необхідні. Також важливо описати, як зміниться надання медичних послуг після отримання гранту, зокрема, які категорії пацієнтів будуть вигідніше забезпечені ліками та які медичні процедури стануть доступнішими.
Щоб мати право на отримання субгранту, заявник повинен:
– Бути комунальним медичним закладом;
– Знаходитися на таких територіях: Запорізькій, Харківській, Миколаївській, Дніпропетровській, Сумській, Херсонській та Одеській областях, а також на деокупованих територіях;
– Активно надавати медичну допомогу для потребуючих осіб.

Заявки на участь у конкурсі повинні бути подані шляхом заповнення Google-форми

Дата оголошення: 15 березня 2024

Кінцевий термін подання заявок: 29 березня 2024

Розгляд та оприлюднення результатів конкурсу очікується 5 квітня 2024 року.

Контактна інформація:
Благодійний фонд «Шпиталь Шептицького»
Питання щодо проекту, можна надсилати за даною поштою:
E-mail: pm.yatsenko.spital@gmail.com

Облік вагітності у Шпиталі Шептицького

Вагітність – неймовірно важливий та особливий етап життя жінки. У цей період вона потребує особливої уваги та турботи не лише від своїх рідних та близьких, але й лікаря. У цій статті детально розберемо, які обстеження варто пройти, коли потрібно стати на облік та що саме він в себе включає.

Коли вагітній потрібно стати на облік?

Стати на облік рекомендовано у перший триместр вагітності, оскільки це найбільш важливий етап вагітності. Перший триместр триває з 1 по 12 тиждень вагітності. За цей короткий термін у малюка формуються всі найважливіші органи, тому важливо пройти всі обстеження, щоб переконатись, що з малюком та майбутньою мамою все гаразд. Тому найбільш оптимальний період постановки на облік 10-12 тижнів вагітності.

У цей період важливо пройти такі обстеження:

Дані дослідження дозволять оцінити вашому лікарю гінекологу, як протікає вагітність та у разі потреба назначити додаткове лікування.

Що входить у пакет обстежень на другому триместрі вагітності?

Що входить у пакет обстежень на третьому триместрі вагітності?

Як стати на облік вагітності у Шпиталі Шептицького?

Для постановки на облік по вагітності у Шпиталі Шептицького потрібно:

Обмінна картка, що це та для чого потрібна?

Обмінна карта – це фактично історія вашої вагітності, вона знадобиться вам при поступленні у пологовий будинок або при екстрених ситуаціях. У ній зберігатимуться всі аналізи, обстеження, УЗД та вся необхідна інформація про вас та перебіг вашої вагітності. При постановці на облік дана книжка видається безкоштовно медичним закладом.

Варикозне розширення вен, що це та які способи лікування існують

Варикоз – це розширення діаметру та подовження вен, переважно нижніх кінцівок, що супроводжується підвищеною пігментацією, появою судинних зірочок, набряками ніг, а також появою вузлів.

Причини виникнення варикозного розширення вен

З проблемою варикозу стикаються приблизно 30% жінок та 20% чоловіків, але за допомогою звертаються далеко не всі. Які ж причини виникнення даного захворювання:

Варикозне розширення вен симптоми

Симптоми в більшості випадків залежать від ступеня запущеності захворювання,на початковому етапі вони можуть і зовсім не проявлятись, однак з часом стан буде погіршуватись.

Лікування варикозу

Для повного одужання від варикозу потрібно провести оперативне втручання. Є три методи видалення вен уражених варикозом:

Склеротерапія

Ця методика лікування варикозу є однією з найменш інвазивних та легко виконуваних і безпечних. На відміну від склеротерапії, вона виключає ймовірність побічного ефекту у вигляді випадкового пошкодження глибоких вен при затіканні склерозанту у систему глибоких вен. “Lika Surgion +” – це саме той випадок, коли ефективність поєднується з мінімальною інвазивністю та безпечністю.

Лазерна коагуляція

Лазерна коагуляція – це метод закриття венозного просвіту за допомогою лазерного нагріву стінок. Це малоінвазивна операція, яка проводиться під місцевою анестезією. На нозі роблять прокол, через який в вену вводять лазерний світлодіод та проводять по всій її довжині. Процедура виконується під постійним ультразвуковим контролем.

 

Флебектомія

Флебектомія рекомендується проводити на ранніх стадіях перебігу хвороби. Це хірургічне втручання буває декількох видів. Мета операції полягає в видаленні уражених з порушеним кровотоком підшкірних вен нижніх кінцівок. Видаляють або малу вену, яка проходить від ступні до коліна по задній поверхні гомілки, або велику вену, яка проходить по внутрішній поверхні всієї ноги.

telegram