Консультація приватного мамолога у Львові|Шпиталь Шептицького

Мамологія

Мамолог – фахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань молочних залоз. У компетенції лікаря – хвороби молочних залоз, запальні процеси, доброякісні та ракові утворення, мастопатит, кісти, галактоцеле, ліпоми та інші патології грудей, що потребують своєчасної медичної допомоги.

У яких випадках потрібна допомога мамолога?
Слід негайно звернутися до мамолога при виявленні наступних симптомів:

 • хворобливі відчуття у грудях;
 • що відчуваються при пальпації ущільнені ділянки тканин;
 • «ямки» та западання сосків;
 • почуття тяжкості у грудях, зміна розмірів молочних залоз;
 • їхня асиметрична форма;
 • почервоніння та лущення ареол, сосків;
 • патологічні виділення із сосків;
 • лімфовузли, що збільшилися в розмірах

Допомога та консультація лікаря може знадобитися також після травм та забій грудей, при порушеннях менструального циклу, при виникненні неприємних відчуттів у післяпологовому періоді та під час лактації.

Найбільш частими жіночими діагнозами є мастопатія, мастит та пухлинні новоутворення у грудях. З маститом переважно звертаються жінки, які нещодавно стали мамами, а мастопатія в більшості випадків діагностується у жінок 30-50 років. Згідно зі статистикою, 8% жінок у світі страждають на рак молочних залоз, що є найпоширенішим серед онкологічних жіночих захворювань.

Нерідко виявити патологію вдається самостійно до відвідування лікаря. Ретельний огляд перед дзеркалом та пальпація молочних залоз дозволяють не тільки виявити, а в ряді випадків і запобігти розвитку небезпечного захворювання. Процедура рекомендована до проведення хочаб 1 раз на місяць протягом першого тижня після того, як припинилася менструація.

Для більш ретельного обстеження та встановлення точного діагнозу слід звернутися до лікаря-мамолога. Жінкам віком від 30 років і старше слід проходити планове обстеження у спеціаліста не рідше 1 разу на 2 рік. На першому прийомі лікар ретельно досліджує груди методом пальпації і, якщо виявить ущільнені ділянки, призначить детальніше обстеження з використанням сучасних діагностичних апаратів.

При патологічних виділеннях з сосків серед інших досліджень обов’язковими є УЗД та мазок.

Який період на місяць підходить для відвідування мамолога?
Результати дослідження жіночого організму залежать від менструального циклу. Найдостовірніші відомості про його стан можна отримати на 5-7 день циклу. Гормональний фон у цей час стабілізований, а виявлення будь-яких патологічних процесів проходить набагато швидше та точніше. Але в будь-якому випадку, при розвитку тривожних симптомів слід негайно звертатися до фахівця незалежно від декади місяця.

Як відбувається прийом у спеціаліста?
Лікар ретельно вивчає анамнез та проводить опитування пацієнта. Важливими відомостями є: вік, кількість пологів та вагітностей, протяжність періоду лактації, наявність вроджених та набутих хронічних захворювань, час розвитку первісної симптоматики, що відбуваються у період зміни у організмі та інших.
На наступному етапі лікар проводить ретельний зовнішній огляд та досліджує груди методом пальпації. Пильну увагу приділяється зовнішньому стану сосків, ареол, шкіри молочних залоз. Фахівець оцінює, наскільки вони розташовані симетрично, чи немає різниці в розмірах.

У Шпиталі Шептицького у Львові лікар-мамолог вже на прийомі може рекомендувати і за згодою пацієнта скерувати на УЗД. Цей вид дослідження надає достовірні та точні результати, що дозволяють виявити можливі патології без застосування додаткових методів діагностики.

Послуги

Консультація мамолога750 грн.
Повторна консультація мамолога650 грн.
Оперативне лікування маститу13 200 грн.
Двобічна гінекомастія31 000 грн.
Корекція молочної залози46 000 грн.
Видалення фіброаденоми молочної залози5 400 грн.
Пункція кисти молочної залози870 грн.
УЗД молочної залози 350 грн.
УЗД молочних залоз 490 грн.

Замовити послугу

Наш консультант радо відповість на усі ваші запитання
та зв’яжеться з Вами у найкоротший термін!

  Наші лікарі

  Наталія Котоній

  мамолог

  Запис на прийом

  Соломія Козицька

  мамолог

  Запис на прийом
  telegram