Дитячі лікарі Шпиталю Шептицького. Понад 10 напрямів.

Шептицький для дітей

Шпиталь Шептицького дбає про ваших діток.Наші лікарі та медичний персонал з великим зацікавленням ставляться до маленьких пацієнтів, забезпечуючи їм не лише професійний лікування, але й огортають турботою та увагою. У нас ви можете пройти повний медичний огляд для вашого малюка.

Педіатрія – розділ медицини, що вивчає анатомію і фізіологію дитячого організму в різні вікові періоди.
До педіатра необхідно звертатися не тільки у зв’язку із захворюванням вашого малюка, але також і для профілактичного огляду в лікаря.
У нашому Шпиталі ви також можете здати усі види лабораторних аналізів, призначених педіатром.

Коли потрібна допомога педіатра?
В рамках планового огляду дитини першого року життя на прийом до лікаряварто приходити кожні 3 місяці навіть якщо скарги відсутні. Дітей старше одного року – в залежності від стану, анамнезу, перенесених і поточних захворювань. Рекомендуємо записатись на прийом до педіатра, якщо спостерігаєте у дитини:

 • підвищення температури тіла,
 • кашель, нежить
 • біль у вусі
 • кашель, нежить
 • біль у горлі
 • біль в животі
 • зміна стільця (рідкий або закрепи)
 • судоми кінцівок
 • втрата або зниження апетиту
 • будь-які раптові зміни ваги
 • алергічні реакції у дитини
 • виділення з носових порожнин, вух або зовнішніх статевих органів
 • нудота, блювання
 • головні болі, епізоди запаморочень і втрату свідомості.

Як проходить консультація у педіатра?
Прийом лікаря проводиться в комфортних і спокійних для дитини умовах. Спеціаліст уточнює скарги, інформацію про перенесені захворювання, про те, якою була вагітність і пологи (у випадку звернення батьків з дитиною до 1 року), адже ці дані необхідні для створення повної клінічної картини.

Далі фахівець вимірює вагу і зріст, оцінює стан щкіри і слизових оболонок, пропорційність фігури, м’язовий тонус, серцебиття, дихання. Якщо щось насторожить, педіатр призначить дитині більш комплексне обстеження або скерує до вузького спеціаліста.

Окрім педіатра у Шпиталі приймають й інші дитячі спеціалісти:

 • Дитячий невропатолог спостерігає за розвитком і функціонуванням головного мозку та нервової системи дитини з народження і до 18 років. У спостереженні дітей до року невролог є важливим спеціалістом, адже він уважно контролює психомоторний розвиток дитини. Його головне завдання – вчасно помітити проблему на самому ранньому етапі і передбачити розвиток патологій, які в подальшому можуть негативно відзначитись на розвитку мовлення, пам’яті, здібностей до навчання та інших життєвих процесах.
 • Дитячий офтальмолог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань очей. Своєчасний візит до нього дозволить виявити проблему та прийняти необхідні заходи для її усунення. Щоб перевірити гостроту зору вашої дитини, запишіться на прийом до дитячого окуліста в Шпиталь Шептицького.
 • Отоларинголог – це спеціаліст, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань верхніх дихальних шляхів, вух, що досить часто зустрічаються у пацієнтів дитячого віку.
  В Шпиталі Шептицького у Львові працюють досвідчені дитячі отоларингологи, які ведуть прийом пацієнтів з перших місяців життя, тут ми застосовуємо сучасні ефективні та безболісні методи лікування захворювань ЛОР-органів.
 • Дерматолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних патологій, слизових оболонок, волосся та нігтів. Його допомога дуже актуальна, адже шкіра дитини ще тонка, і будь-які порушення гігієни, вибір неправильних косметичних засобів, низькоякісної білизни, здатні привести до її запалення. Фахівці багатопрофільного Шпиталю Шептицького готові надати допомогу навіть у важких клінічних випадках.
 • Дитячий психолог. Дитинство – це не тільки сама краща, але і сама відповідальна пора в житті людини. Саме в цей час закладаються риси, які будуть характеризувати людину протягом усього його життя. Психологія дітей криє у собі низку секретів, розібравшись у яких, ми можемо налагодити здорові відносини з дитиною.
 • УЗД – це безпечний метод виявлення патологічних процесів. Ультразвукове дослідження працює за принципом ехолокації. Датчик видає УЗ-сигнал і приймає його відбиток від внутрішніх органів. За допомогою УЗД можна надати оцінку анатомічним особливостям органів, кровопостачання тканин, наявність новоутворень.
 • Рентгенографія використовується для діагностики захворювань органів дихання, опорно-рухового апарату, кишково-шлункового тракту, нирок. Крім звичайного дослідження лікарі Шпиталю можуть призначити рентгенографію із застосуванням контрасту.
 • ЕХО-серця або Ехокардіографія є одним з різновидів ультразвукової діагностики, яка дозволяє оцінити стан найважливішого органу в системі кровообігу – серця. Цей метод використовується для виявлення потенційно небезпечних захворювань, які можуть становити загрозу життю людини. Проведення дослідження може бути запланованим, наприклад, в дитини у віці 6-7 років перед школою, або перед вступом в спортивну секцію. Це необхідно для оцінки готовності серця до незвичайних або підвищених фізичних навантажень. Якщо дитина активно займається спортом, то щорічне проведення ехокардіографії стає важливою профілактичною мірою для оцінки адекватності фізичних навантажень на організм.
 • Дитяча ендоскопія. Ендоскопія – це метод обстеження травної системи, що дозволяє лікарю докладно оглянути та оцінити стан шлунку та кишечника. Цей вид дослідження вважається надзвичайно ефективним і безпечним, і тому він широко використовується для діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей.
  Для виявлення захворювань стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки використовується метод гастроскопії, а для дослідження стану товстого кишечника застосовується колоноскопія.
 • Масаж – один з самих популярних і доступних методів лікування й профілактики цілого ряду захворювань. При умові грамотного підбору методики масажу і високої кваліфікації спеціаліста масаж надає відмінне оздоровлюючий вплив на весь організм пацієнта. Однак дитячий масаж має цілий ряд особливостей, які обов’язково враховуються лікарями Шпиталю Шептицького.
 • Дитячий гінеколог важливий для забезпечення здоров’я дівчат та надання рекомендацій з підтримання гігієни та профілактики різних захворювань. Він забезпечує компетентну медичну допомогу та консультує щодо здоров’я та розвитку дитини в сфері гінекології.  Його робота полягає у розумінні особливостей організму дітей та врахуванні їхніх потреб і безпеки.
 • Дитячий хірург спеціалізований на лікуванні хірургічних захворювань та травм у дітей. Вони мають спеціальну підготовку і досвід у роботі з маленькими пацієнтами, враховуючи їх особливості фізіології та психології. Дитячі хірурги здатні виконувати різноманітні процедури, починаючи від простих до складних операцій, забезпечуючи найкращий догляд і турботу для маленьких пацієнтів.
 • Логопед дефектолог проводить індивідуальні заняття, розвиває плани та програми корекції, сприяє розвитку мовлення та комунікаційних навичок у своїх клієнтів.

Ми потурбуємось про здоров’я і безпеку Вашої дитини, адже в нашому Шпиталі Шептицького працюють найкращі фахівці!

Послуги

Консультація сімейного лікаря650 грн.
Повторна консультація сімейного лікаря550 грн.
Консультація дитячого офтальмолога650 грн.
Повторна консультація дитячого офтальмолога550 грн.
Консультація пульмонолога650 грн.
Повторна консультація пульмонолога550 грн.
Консультація дитячого отоларинголога (від 0 років) 650 грн.
Повторна консультація дитячого отоларинголога (від 0 років)550 грн.
Консультація дитячого невролога650 грн.
Повторна консультація дитячого невролога550 грн.
Консультація дитячого дерматолога650 грн.
Повторна консультація дитячого дерматолога550 грн.
Консультація дитячого психолога950 грн.
Консультація терапевта мови та мовлення/логопеда (діти)550 грн.
Комплексна діагностика розвитку дитини (дитячий невролог, дитячий психолог, логопед-дефектолог)2300 грн.
3 заняття з терапевтом мови та мовлення/логопедом1500 грн.
5 занять з терапевтом мови та мовлення/логопедом2200 грн.
10 занять з терапевтом мови та мовлення/логопедом4400 грн.
Оздоровчий/лікувальний дитячий масаж (до 1 року) 230 грн.
Оздоровчий/лікувальний дитячий масаж (до 2-3 років) 290 грн.
Оздоровчий/лікувальний дитячий масаж (від 4 років) 350 грн.
Масаж комірцевої зони 330 грн.
Масаж спини 600 грн.
Масаж лімфодренажний загальний
1130 грн.
ЕХО (дітям від 3-х років) 520 грн.
УЗД черевної порожнини (дітям від 4-х років) 530 грн.
УЗД щитовидної залози (дітям від 4-х років) 460 грн.
УЗД нирок (дітям від 4-х років) 330 грн.
УЗД сечового міхура (дітям від 4-х років) 330 грн.
УЗД м’яких тканин (дітям від 4-х років) 460 грн.
УЗД лімфатичних вузлів (дітям від 4-х років) 460 грн.
УЗД калитки (яєчок) (дітям від 4-х років) 400 грн.
УЗД жіночих статтевих органів ( від 14 років, в присутності опікуна) 580 грн.
Езофагогастродуоденоскопія для дітей від 10 років 1 270 грн.
Колоноскопія для дітей від 10 років 1 900 грн.
Медикаментозний сон для діток4 500 грн.
Тонзилотомія12 650 грн.
Тонзилотомія з аденотомією ендоскопічною13 800 грн.
Кобляційна тонзилектомія29 900 грн.
Коагуляція судин носової переділки1 730 грн.
Репозиція кісток носа із септопластикоювід 12 500 грн
Репозиція носа7 480 грн.
Розсічення синехій носа1 040 грн.
Розтин фурункула ЛОР-органів1 380 грн.
Усунення сторонніх тіл ЛОР-органів2 880 грн.
Шунтування барабанних перетинок одне вухо9 200 грн.
Шунтування барабанних перетинок два вуха12 650 грн.
Розкриття паратонзилярного абсцесу1 380 грн.
Усунення доброякісних пухлин ЛОР органів розміром до 3 см.3 570 грн.
Розкриття та дренування гематоми (абсцесу) носової перегородки або вушної раковини2 880 грн.
Конхотомія/Конхопластика9 200 грн.
Лазерна обляція носових мушель8 000 грн.
Ультразвукова дезінтеграція8 000 грн.
Рентгенографія черепа (від 5 років) 690 грн.
Рентгенографія кісток носа (від 5 років) 680 грн.
Рентгенографія додаткових пазух носа (від 5 років) 600 грн.
Оглядова рентгенографія легень (від 5 років) 680 грн.
Рентгенографія легень (бокова проекція) (від 5 років) 680 грн.
Рентгенографія шийного відділу хребта (від 5 років) 680 грн.
Рентгенографія грудного відділу хребта (від 5 років) 820 грн.
Рентгенографія попереково-крижового відділу хребта (від 5 років) 690 грн.
Рентгенографія кісток тазу (від 5 років) 680 грн.
Рентгенографія ребер (від 5 років) 680 грн.
Рентгенографія ключиць (від 5 років) 800 грн.
Рентгенографія ключиці (від 5 років) 600 грн.
Рентгенографія плечових суглобів (від 5 років) 870 грн.
Рентгенографія плечового суглобу (від 5 років) 600 грн.
Рентгенографія передпліч (від 5 років) 1060 грн.
Рентгенографія передпліччя (від 5 років) 680 грн.
Рентгенографія променево-зап’ясткового суглобу (від 5 років) 680 грн.
Рентгенографія променево-зап’ясткових суглобів (від 5 років) 1035 грн.
Рентгенографія кистей (від 5 років) 890 грн.
Рентгенографія кисті (від 5 років) 640 грн.
Рентгенографія кульшового суглобу (від 5 років) 670 грн.
Рентгенографія стегнової кістки (від 5 років) 650 грн.
Рентгенографія стегнових кісток (від 5 років) 1050 грн.
Рентгенографія колінних суглобів (від 5 років) 1100 грн.
Рентгенографія колінного суглобу (від 5 років) 710 грн.
Рентгенографія гомілкової кістки (від 5 років) 690 грн.
Рентгенографія гомілкових кісток (від 5 років) 1090 грн.
Рентгенографія гомілково-ступеневого суглобу (від 5 років) 680 грн.
Рентгенографія гомілково-ступеневих суглобів (від 5 років) 1070 грн.
Рентгенографія кісток стоп (від 5 років) 650 грн.
Рентгенографія ліктьового суглобу (від 5 років) 680 грн.
Рентгенографія ліктьових суглобів (від 5 років) 1050 грн.
Рентгенографія шийного відділу хребта з ФУНКЦІОНАЛЬНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ (від 5 років) 870 грн.
Рентгенографія попереково-крижового з ФУНКЦІОНАЛЬНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ (від 5 років) 890 грн.
Рентгенографія черепа (цифрова) (від 5 років) 630 грн.
Рентгенографія кісток носа (цифрова) (від 5 років) 610 грн.
Рентгенографія додаткових пазух носа (цифрова) (від 5 років) 530 грн.
Оглядова рентгенографія легень (цифрова) (від 5 років) 610 грн.
Рентгенографія легень, бокова проекція (цифрова) (від 5 років) 610 грн.
Рентгенографія шийного відділу хребта (цифрова) (від 5 років) 610 грн.
Рентгенографія грудного відділу хребта (цифрова) (від 5 років) 760 грн.
Рентгенографія попереково-крижового відділу хребта (цифрова) (від 5 років) 630 грн.
Рентгенографія кісток тазу (цифрова) (від 5 років) 610 грн.
Рентгенографія ребер (цифрова) (від 5 років) 610 грн.
Рентгенографія ключиць (цифрова) (від 5 років) 530 грн.
Рентгенографія плечових суглобів (цифрова) (від 5 років) 530 грн.
Рентгенографія передпліч (цифрова) (від 5 років) 610 грн.
променево-зап’ясткового суглобу (цифрова) (від 5 років) 610 грн.
Рентгенографія кисті (цифрова) (від 5 років) 560 грн.
Рентгенографія кульшового суглобу (цифрова) (від 5 років) 600 грн.
Рентгенографія колінного суглобу (цифрова) (від 5 років) 640 грн.
Рентгенографія гомілкових кісток (цифрова) (від 5 років) 630 грн.
Рентгенографія гомілково-ступеневого суглобу (цифрова) (від 5 років) 610 грн.
Рентгенографія кісток стоп (цифрова) (від 5 років) 610 грн.
Рентгенографія ліктьового суглобу(цифрова) (від 5 років) 610 грн.
Опис вже зробленого рентген обстеження з роздруком на плівці (від 5 років) 410 грн.

Замовити послугу

Наш консультант радо відповість на усі ваші запитання
та зв’яжеться з Вами у найкоротший термін!

  Наші лікарі

  Інна Смущук

  педіатр

  Запис на прийом

  Марина Польова

  невролог, реабілітолог

  Запис на прийом

  Ігор Шарун

  дерматолог

  Запис на прийом

  Ольга Рижкова

  лікар УЗД

  Запис на прийом

  Христина Івасівка

  отоларинголог

  Запис на прийом

  Володимир Семенів

  кардіолог

  Запис на прийом

  Наталя Сегеда

  офтальмолог

  Запис на прийом

  Сестра Святослава

  лікар УЗД

  Запис на прийом

  Христина Ясінська

  психолог

  Запис на прийом

  Тетяна Левицька

  ендоскопіст

  Запис на прийом

  Віра Уська

  пульмонолог

  Запис на прийом
  telegram